Rep-artistja Tayna është ndër emrat e dashur të showbizit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku po publikon pamje të shumta nga përditshmëria.

E kur jemi te fotografitë, artistja sot publikoi një të tillë në instagram, në të cilën shihet se ndryshoi ngjyrën e flokëve. Në imazhin e publikuar për 1 milion e 600 mijë ndjekësit e saj, Tayna shihet mjaft tërheqëse, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Ndryshe, projekti i fundit i Tayna-s është “Magdalena” në bashkëpunim me Florin dhe Cricket. Projekti është publikuar më 17 shkurt dhe deri tani në Youtube ka mbi 5 milionë klikime./21Media