Tayna vjen me projekt të ri

Tayna vjen me projekt të ri

Tashmë kur edhe Kosova është në izolim nga pandemia e koronavirusit, këngëtarët e njohur shqiptar janë përkujdesur që të lansojnë projekte të reja në mënyrë t’ua bëjën sa më të lehtë ditët e izolimit fansave të tyre, shkruan rtv21.tv.

Reperja e njohur Tanya sot ka publikuar këngën e re të titullur “A jo”

Për tekstin e këngës u kujdes vet Tayna, miksimin e bëri Cricket, ndërsa për beatin u kujdes O.Y. Production. Ndërsa ky projekt vjen vetëm si audio.

Ndërkohë, artistja si edhe kolegët e saj po qëndron në shtëpi dhe ka anuluar koncertet e mbrëmjet muzikore./21Media