Në fund të muajit gusht, Tayna publikoi projektin e ri të titulluar “Qe qe” dhe aktualisht është duke e shijuar suksesin e kësaj kënge.

“Qe qe” deri tani në YouTube ka mbledhur mbi 8 milionë klikime, shkruan rtv21.tv

Artistja për fansat e saj së fundmi, publikoi disa fotografi të realizuara nga xhirimet e klipit, ku duket tejet joshëse. /21Media