Rep-artistja kosovare, Doruntina Shala e njohur si Tayna, shumë shpejt do të publikojë projektin e ri muzikor. Kënga është në bashkëpunim me kantautorin e suksesshëm, Flori Mumajesi.

Tayna në rrjetin social Instagram ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi provokuese nga prapaskenat e videoklipit të ri, teksa e ka etiketuar Flori Mumajesin.

Fotografitë kanë marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

“Moona” titullohet projekti i fundit nga Tayna që e solli në bashkëpunim me artistin francez, L’Algerino. Kjo këngë e publikuar muajin e kaluar deri tani në YouTube numëron mbi 10 milionë klikime./21Media