Artistja nuk hezitoi të flasë për jetën private

Artistja nuk hezitoi të flasë për jetën private

Rep-artistja e njohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Tayna nuk heziton të përgjigjet kur bëhet fjalë për jetën private.

Ajo së fundmi ka treguar se a është në lidhje, duke kënduar një pjesë të këngës së saj “Fake”.

Jo. Se ndjenjat më kanë vdek…”, tha duke qeshur Tayna.

Këto deklarata artistja i tha gjatë një interviste të zhvilluar në një emision televiziv në Shqipëri

Artistja përveç intervistës ku tregoi për sukseset e këngëve si dhe për statusin e saj, pati edhe një performancë, përcjellë rtv21.tv

Tayna u shpreh që e konsideron raportin me familjen të shenjtë, ndërsa komentet negative nuk i merr aspak personale. dje ka qenë e ftuar në.

“Kce” është projketi i fundit muzikor i artistes që është publikuar më 13 mars dhe që deri më tani numëron mbi 11 milionë klikime në kanalin Youtube./21Media