Tayna mirënjohëse për fansat e saj

Tayna mirënjohëse për fansat e saj

Artistja  e njohur shqiptare, Tayna që nga fillimi i karrierës së saj me zërin dhe stilin që e ka pranë vetës ka mbledhur një numër të madh të fansave.

Ajo perkrahjen e fansave vazhdon ta ketë ende, e për këtë Tayna u është mirënjohëse.

Me anë të një postimi në Instagram artistja u ka kërkuar falje publikisht atyre që nuk mund t’u kthej mesazhet e nuk mund t’i shoh ato çfarë i shkruajnë.

Faleminderit fansave t’mi ma t’mirt n’bote. M’falni qe nuk i shoh krejt qa shkruni ose sun ju kthej krejtve po prap ju dua shume shume shume!”, ka shkruar Tayna në Instagram.

“Bye Bye” titullohet projekti i fundit i artistes që e solli në bashkpunim me Dafina Zeqirin. Ky projekt arriti mbi 20 milionë. /21Media