Këngëtarët e njohur,  Labinot Tahiri dhe Albina Kelmendi po vijnë me bashkëpunim.

“Hallakam” titullohet projekti i ri muzikor nga Labi dhe Albina që do të publikohet këtë të enjte.

“Premiera e këngës, Hallakam të enjten në ora 17:00”, ka shkruar Albina krahas fotografisë së publikuar në rrjetin social Instagram.

Albina në rrjetin social Instagram ka ndarë me ndjekësit e saj edhe fotografi nga prapskenat e xhirimeve të videoklipit të këngës “Hallakam”./21Media

 

View this post on Instagram

 

PRAPASKENAT nga projekti “Hallakam” @labinottahiriofficial Prodhuar nga @publico.group #shootingday #videoproduction #hallakam

A post shared by Albina KELMENDI (@kelmendialbina) on