Kështu duken të famshmet me flokë natyrale

Kështu duken të famshmet me flokë natyrale

Të famshmeve ju pëlqejnë të ndryshojnë stilin e tyre dhe gjithmonë duken të veçanta. Disa nga to shfaqen edhe me flokë natyrale dhe kjo s’ju pengon aspak. Mbase ju keni shumë dëshirë ta dini si duken ato./21Media

1. Sarah Hyland

2. Meghan Markle

3. Tyra Banks

4. Viola Davis

5. Zendaya

6. Ariana Grande

7. Vanessa Hudgens

8. Kerry Washington

9. Jennifer Lopez

10. Hailey Bieber

11. Beyoncé

12. Alicia Keys

13. Ciara

14.Salma Hayek