Plakjen nuk e shohin aspak problem

Plakjen nuk e shohin aspak problem

Gratë e famshme që zgjodhën të plaken natyrshëm dhe u bënë edhe më të mrekullueshme.

Fytyrat e njohura publike i kushtojnë rëndësi të madhe dukjes, madje me kalimin e kohës ato  janë bërë vetëm më të bukura ani pse kanë rrudha në fytyrat e tyre.

Disa femra plakjen e pranojnë me vështëris, ndërsa disa të tjera këtë nuk e shohin aspak problem.

Në listën më poshtë do i shihni disa prej të famshmëve që e lënë kohën të bëjë gjënë e saj dhe e jetojnë jetën e tyre duke përqafuar bukurinë e tyre natyrore. /21Media

Drew Barrymore, 44

Helen Mirren, 74

Cate Blanchett, 50

Julianne Moore, 59

Rachel Weisz, 49

Halle Berry, 53

Jodie Foster, 57

 Amy Poehler, 48

 Tina Fey, 49

Emma Thompson, 60

Diane Keaton, 73

Salma Hayek, 53

Meryl Streep, 70

 Sharon Stone, 61

Julia Roberts, 52

 Kate Winslet, 44