Në shumë raste ndodh që keni të njëjtën veshje me dikë në ndonjë festë. Me këtë përballen edhe fytyrat e publike, por,që duket se disa nuk e kanë fare problem.

Më poshtë i gjeni disa nga fotografi të të  famshmëve të cilët janë veshur njësoj, dhe duken ndryshe dhe bukur. /21Media 

Laverne Cox dhe Gabrielle Union

Julia Roberts dhe Elizabeth Stuart

Courtney Love dhe Jessica Alba

Julianne Moore dhe Olivia Wilde

Nicky Hilton dhe Jaime King

 Brooke Burke dhe Carmen Electra

 Rita Ora dhe Kim Kardashian

Kris Jenner dhe Shelli Azoff

Miranda Kerr dhe Chloe Bennet

Eva Longoria, Amber Heard, dhe Cara Delevingne