Sot shënohet Festa e Fitër Bajramit. Një ditë më parë përfundoi muaji i Ramazanit dhe dita e parë e festës së Fitër – Bajramit është sot.

Me rastin e Festës së Bajramit, urimet e shumta kanë vërshuar në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv

Emra të njohur nga skena muzikore dhe jo vetëm kanë uruar besimtarët myslimanë./21Media

View this post on Instagram

Me fat Bajrami për të gjithë ju

A post shared by Rasim Thaçi Cima Official (@rasimthacicima) on

https://www.instagram.com/p/CAj6FY1lWA5/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CAj2UP5J2K4/?utm_source=ig_web_copy_link
View this post on Instagram

Urime Bajramin te gjithe atyre qe festojne

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on

https://www.instagram.com/p/CAjxWGiFi59/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CAjvls4l9gF/?utm_source=ig_web_copy_link
View this post on Instagram

Urime festa e Fiter Bajramit Zoti ju rujt

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

View this post on Instagram

Urime festa e Fiter Bajramit!

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

View this post on Instagram

Urime gjithve Festen e Fiter Bajramit

A post shared by Florian Beqiri (@iamfloriani) on

https://www.instagram.com/p/CAkIDLxnEbc/?utm_source=ig_web_copy_link
View this post on Instagram

Urime Fitër Bajrami, paqe e begati në familjet tuaja

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__) on

https://www.instagram.com/p/CAkIHqIH3R-/?utm_source=ig_web_copy_link