"Jena mire akoma"

“Jena mire akoma”

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur i humorit Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të komentuar dhe pëlqyer për publikun.
Cfiti aktualisht duket se janë duke e shijuar në maksimum kohën e të qëndruarit të mbyllur në shtëpi.

Besi ësht ai i cili gjatë gjithë kësaj periudhe ka qëndruar afër me ndjekësit përmes rrjeteve sociale. Besi në këtë video bërë improvizimin e  kitarës me tavolinë hekuri.

“Kjo kitara ishte vrasese!. Në kushte shpie, por jena mire akoma!”, ka shkruar Besi.

 

View this post on Instagram

 

Kjo kitara ishte vrasese! 😂😂😂. Ne kushte shpie, por jena mire akoma!

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Kujtojmë se, Xhensila dhe Besi janë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin, Ajka. /21Media