Në familjen e këngëtares së njohur, Gilit dhe kompozitorit Ilir Beranit sot ka festë, pasi që djali i tyre ka ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

Me rastin e ditëlindjes, Gili dhe Iliri kanë shprehur fjalët më të mira për djalin e tyre të vogël Redonin.

“Shpirti i nanës  21 vite i mbushe sot! Edhe 100 të lumtura bashkë me më të dashurit e tu i gëzofsh! Të duam shumë mami babi dhe vëllai  Roberti Gëzuar Redon”, është urimi i Gilit për djalin e saj.

Shpirti i nanës🥰 21 vite i mbushe sot! Edhe 100 të lumtura bashkë me më të dashurit e tu i gëzofsh!Të duam shumë 🎂mami babi dhe vllau Roberti Gëzuar Redon🎶❤️

Gepostet von Gili Berani am Freitag, 15. Mai 2020


“Redon, djali jem. Urime ditëlindja e 21-te! Je zemra fryma dhe disponimi i familjes I gëzofsh ma te mirat e kësaj jete”, ka shkruar Iliri në Facebook.

Redon, djali jemUrime ditelindja e 21-te!Je zemra fryma dhe disponimi i familjesI gezofshe ma te mirat e kesaj jete!

Gepostet von Ilir Berani am Freitag, 15. Mai 2020

Kujtojmë se, Gili dhe Iliri janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë dy djemë, Robertin dhe Redonin. /21Media