Katër të arrestuar

Katër të arrestuar

Sapo ka ndodhur një incident me armë zjarri, ku sipas dëshmitarëve një person mbeti i plagosur.

Rasti ka ndodhur në lagjën “Dardania” saktësist prapa parkut në Prishtinë.

Një dëshmitar i rastit për rtv21.tv tha se kanë qenë 6 apo 7 të shtëna me armë zjarri dhe janë arrestuar katër persona.

Portali rtv21.tv ka kontaktuar me policinë pas pak do të iu njoftojmë me detaje rreth këtij incidenti./21Meda