Genta ndryshon drastikisht pamje

Genta ndryshon drastikisht pamje

Këngëtarja, Genta Ismajli jo rrallë herë ka ndryshuar pamjen e saj,  por kësaj radhe duket krejtësisht ndryshe.

Genta vjen totalisht si bionde dhe duket shumë bukur.

Ajo në Instastory ka publikuar një fotografi,  por nuk ka dhënë më shumë detaje se a i ka ngjyrosur flokët më të vertë apo është ndonjë parukë.

Ndryshe, “Papi” është projekti i fundit muzikor që Genta ka publikuar në gusht të vitit 2018 dhe deri tani kjo këngë në Youtube ka arritur mbi katër milionë klikime./21Media