Premiera do të shfaqet në fund të janarit në teatrin “Dodona”

Premiera do të shfaqet në fund të janarit në teatrin “Dodona”

Mentaliteti shqiptar ndaj virgjërisë së vajzave dhe paragjykimet me të cilat ballafaqohen ato do të jenë në fokus të monodramës “Dashuritë e virgjëreshës Madalenë”. Shfaqja me regji të Ben Apollonit dhe lojë të aktores Arjola Demiri do të inskenohet në Teatrin “Dodona”./21Media