Krijime unike

Krijime unike

A jeni gati për sezonin e ardhshëm të Krishtlindjeve? Ky është një eksperimet interesant dhe këto krijime mund të përdoren edhe si dhuratë për festat e fundvitit.

Krijuesi i këtyre pikturave unike në sapun thotë se në këtë vepër ka bashkuar dy hobit e tij, pasi që e don pikturën si dhe gdhendjen në sapun, transmeton rtv21.tv.

Të gjitha pikturat janë me dimensione miniaturë, por me teknikë të veçantë./21Media