Tendenca e re e xhinseve

10 Prill 2017

Një detaj që nuk duhet ta anashkaloni

Një detaj që nuk duhet ta anashkaloni

Blogeret e njohura kanë zgjedhur xhinset të prera duke i kombinuar ato me bluza të holla, pulovra dhe xhaketa të ndryshme.

Fashionistat kanë treguar se tashmë xhinset e të gjitha modeleve dhe markave këtë sezon kanë një detaj të rëndësishëm. Xhinset e prera josimetrike, janë veshjet që nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj këtë pranverë.

Shikoni fotot më poshtë dhe inspirohuni për kombinime./21Media