Nuk ka të lënduar

Nuk ka të lënduar

Dy persona kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tri viktimave në Prishtinë.

Sipas policisë rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:12.

Në vendin e ngjarjes njësiti policor ka gjetur dhe ka konfiskuar dy gëzhoja që dyshohet se janë të pistoletës.

Me vendim të prokurorit është bërë bastisja e shtëpive të të dyshuarve, mirëpo nuk është gjetur asgjë e dyshuar.

Nuk raportohet për të lënduar e as të arrestuar./21Media