Aktorja e njohur , Teuta Krasniqi shprehi edhe njëherë publikisht dashurinë e madhe që ndjen për burrin e saj, Adonis Morinën. Ajo nuk kurseu fjalët më të mira për të.

Kur u martua me Adonisin nuk bëri dasmë, por nuk e përjashtoi një të tillë në të ardhmën. Teuta në një emission televiziv tha se në 10 vjetorin e martesës planifkon të bëjë dasmë.

Kanë kaluar më shumë se katër vjet kur Adonisi dhe Teuta lidhën kurorë, kështu që sipas planeve kanë mbetur edhe gjashtë vjet kur do të bëhet dasma./21Media