Është bërë zakon që në prag të festave të realizohen fotografi.  Të famshmit e bëjnë një gjë të tillë.

Aktorja e njohur,  Teuta Krasniqi ka realizuar një set fotografik bashkë me bashkëshortin, Adonisin dhe dy vajzat.

Ngjyra pink ka dominuar në veshjen e aktores dhe të bijave. Footgrafitë i ka shoqëruar me urimet më të mira për Vitin e Ri.

Urimet më të përzemërta për vitin 2021, nga familja jonë❤️🎄🎁 Shëndet dhe mbarësi në familjet tuaja.”, ka shkruar aktorja./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi)