Ajo ka pubikuar fotografi nga ajo kohë

Ajo ka pubikuar fotografi nga ajo kohë

Shefja e Misionit në Konsullatën e Republikës së Kosovës në New York,  Teuta Sahatqija, sot përmes një postimi në Facebook ka kujtuar ditën kur ka marrë titullin inxhiniere në Fakultetin e Elektors. Me këtë rast ajo ka falënderuar babain e saj për siç ka thënë kontributin që ka dhënë për të, shkruan rtv21.tv

“Babi im Bedredin Celina ishte njeriu me i lumtur ne bote. E une jam e bekuar qe pata babane i cili me perkrahu ne cdo here veprim, me dha fuqi e besim dhe asnjehere nuk mi “preu krahet”.Falemnderit per ate qe une jam sot!”, ka shkruar Sahaqtija në mbishkirmin e një fotografie të diplomimit në të cilën shihet bashkë me babain e saj./21Media