Teuta ka gati videoprojektin e ri

Teuta ka gati videoprojektin e ri

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Teuta Selimi së shpejti do ta sjellë një projekt të ri muzikor. Përmes një postimi në Instagram, artistja e mirënjohur ndau këtë lajm të gëzueshëm me fansat e saj.

“Së shpejti kënga e re”, shkroi ajo krahas fotografisë. Si gjithmonë, 43-vjeçarja duket shumë tërheqëse dhe elegante, transmeton rtv21.tv

“Paranoja” mban titullin bashkëpunimi i saj me Bigem. Projekti i tyre numëron mbi katër milionë klikime./21Media