Me një fotografi të veçantë

Me një fotografi të veçantë

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi, pavarësisht obligimeve profesionale ajo gjithmonë gjen kohë për vajzat e saja.

Ajo sot me rastin e 1 Qershorit, Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve i ka uruar vajzat e saja Tarën dhe Kaian. “Urime 1 qershori”, ka shkruar aktorja duke ia lënë si mbishkrim fotografise familjare, shkruan rtv21.tv.

Teuta së bashku me bashkëshortin Adonisin dhe vajzat është duke qëndruar në Sofia të Bullgarisë./21Media