Engji me këngë të re

Engji me këngë të re

Këngëtarja Engjëllusha Salihu po vjen shumë shpejt me këngë të re me titull “Tezes i vjen era nanë”.

Ajo ka ndarë një fotografi në Instagram të realizuar në studio, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja nuk ka dhënë detaje të tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çka ka përgatitur ajo për publikun.

Projekti i fundit i saj është “Inat”, teë cilin e ka publikuar në muajin qershor dhe deri tani në Youtube ka mbledhur mbi 1 milionë klikime. /21Media