Thaçi: Koordinimi BE-SHBA mund të rezultojë me marrëveshjen Kosovë-Serbi

Thaçi: Koordinimi BE-SHBA mund të rezultojë me marrëveshjen Kosovë-Serbi

Nga Tirana, Presidenti Hashim Thaçi ka deklaruar se një koordinim maksimal i Bashkimit Evropian dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, do të mund të sillte marrëveshjen përfundimtare për njohje reciproke midis Kosovës dhe Serbisë./21Media