Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pak orë para fillimit të ndeshjes së Kosovës me Maqedoninë e Veriut ka thënë se sonte të gjithë janë me Kombëtarën e Kosovë.

“Me zemër e shpirt jemi me Kombëtaren e Kosovës në futboll “, ka shkruar Thaçi.

Ndeshja e Kosovës me Maqedoninë e Veriut zhvillohet në Shkup dhe fillon në ora 20:45./21Media