Thaçi: Takimi i 27 qershorit, takim i rëndë dhe i vështirë

Thaçi: Takimi i 27 qershorit, takim i rëndë dhe i vështirë

Në prag të takimit të 27 qershorit në Shtëpinë e Bardhë, Presidenti Hashim Thaçi ka folur për Radiotelevizionin 21 lidhur çështjet që mund të shtohen në këtë takim, të cilin ai e cilëson historik për Kosovën. Kreu

Intervistën e plotë që me presidentin Hashim Thaci e zhvilloi gazetari ynë Burim ZARIQI,  mund ta ndiqni menjëherë pas përfundimit të këtij edicioni të lajmeve./21Media