Thaçi vizitë në Shërbimin Spitalor Klinik Universitar të Kosovës

Thaçi vizitë në Shërbimin Spitalor Klinik Universitar të Kosovës

Paraditen e sotme presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi zhvilloi një vizitë në Shërbimin Spitalor Klinik Universitar të Kosovës, me ç’rast u takua me drejtorin e SHSKUK-së, Basri Sejdiu, atë të IKSHP-së, Naser Ramadani dhe stafin mjekësor të Klinikës Infektive./21Media