Seriali ka gjithsej tetë episode

Seriali ka gjithsej tetë episode

Intrigues janë gjithmonë më shumë filmat dhe serialet e bazuara në histori të vërteta, pasi që audienca vazhdimisht tenton të përfytyrojë përjetimet e personazheve në ekran.

“The Act” është njëri nga serialet e bazuara në histori të vërtetë dhe trajton jetën e një nëne beqare, e cila ka hequr dorë nga gjithçka, për t’u kujdesur për vajzën e saj të sëmurë, përcjell rtv21.tv

Seriali gjithsej ka tetë episode dhe në të luajnë aktorët: Patricia Arquette, Joey Kind dhe Calum Worthy.

“The Act” premierën e tij e pati më 20 mars të këtij viti./21Media