Bebe Rexha dhe Lil Wayne publikojnë  klipin në "Youtube"

Bebe Rexha dhe Lil Wayne publikojnë  klipin në “Youtube”

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha në bashkëpunim me reperin e mirënjohur Lil Wayne, kanë publikuar videospotin e këngës “The Way I Are” , të cilen e kishin nxjerrë më herët por, pa videoklip.

Ky projekt muzikor, tani më ka një klip interesant dhe mjaft atraktiv, ku në vete ngërthen kultura nga më të ndryshme, shkruan rtv21.tv.

Pritet që edhe ky projekt t’i arrijë majat e suksesit dhe të bëhet hiti i radhës i artistëve të njohur./21Media