Të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt

Të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt

Janë sulmuar fizikisht dy persona të moshës së mitur me thikë nga persona po ashtu të moshës së mitur, mbrëmë rreth orës 09:40 në Rrugën “Ajet Gërguri” në Vushtrri.

Të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor, ndërsa dy të dyshuarit pas intervistimit në prani të prindit dhe punëtorit nga Qendra për Punë Sociale, me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./21Media