Anëtari i Nismës nuk e respekton heshtjen zgjedhore

Anëtari i Nismës nuk e respekton heshtjen zgjedhore

Sekretari i rinisë së Nismës Socialdemokrate, Endrit Zabërgja, ka thyer heshtjen zgjedhore, kështu duke iu bërë thirrje qytetarëve që sot ta votojnë këtë subjekt politik.

Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar “Facebook” Zabërgja ka publikuar numrin, slloganin dhe emrin e kandidatit për kryeministër.

Për të gjithë ata që thyejnë heshtjen zgjedhore parashihen edhe sanksione me ligj./21Media