Tifozi shqiptar hyn në fushë gjatë ndeshjes Shqipëri-Itali

Një tifoz shqiptar ka arritur të kalojë forcat e sigurisë dhe ka hyrë në fushë në minutat e fundit të ndeshjes Shqipëri-Itali.

Ai ka pasur me vete edhe flamurin shqiptar, ndërsa lojtarë e kombëtares kuqezi e kanë ndihmuar tifozin nga forcat e sigurisë.

Back to top button