Policia po punon për kapjen e autorëve

Policia po punon për kapjen e autorëve

Në orët e para të mëngjesit në rrugën ‘Komuna e Parisit’ në Tiranë, një sasi e vogël eksplozivi ka shpërthyer në pjesën e derës së një lokali, duke shkaktuar fatmirësisht vetëm dëme materiale.

Nuk dihen arsyet e kësaj ngjarjeje, por Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Më datë 26.07.2019  në orët e para të mëngjesit, në rrugën “Komuna e Parisit”, në pjesën e derës së një lokali, ka shpërthyer  një sasi  e vogël lënde e dyshuar plasëse, duke shkaktuar vetëm dëme materiale. Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Në orët e para të mëngjesit në rrugën ‘Komuna e Parisit’ në Tiranë, një sasi e vogël eksplozivi ka shpërthyer në pjesën e derës së një lokali, duke shkaktuar fatmirësisht vetëm dëme materiale.

Nuk dihen arsyet e kësaj ngjarjeje, por Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Më datë 26.07.2019  në orët e para të mëngjesit, në rrugën “Komuna e Parisit”, në pjesën e derës së një lokali, ka shpërthyer  një sasi  e vogël lënde e dyshuar plasëse, duke shkaktuar vetëm dëme materiale. Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e Policisë./oranews