Torres doli në pension javën e kaluar

Torres doli në pension javën e kaluar

Ish-sulmuesi i Atletico Madridit, Fernando Torres, tha se kurrë nuk e ka menduar transferimin në Real.

“E lashë shtëpinë time Atleticon, për të fituar disa trofe dhe disa arsye tjera. E lashë Liverpoolin për të shkuar në Chelsea prandaj po të transferohesha në Real do ta bëja këtë gjë dhe këtë gjë nuk e pranoj”, përfundoi spanjolli.

Torres doli në pension javën e kaluar.