Tragjedia në Velipojë, pas nënës e dy motrave vdes edhe djali 12 vjeç

1 min read

Pas dy motrave dhe nënës, ndërroi jetë edhe djali 12 vjeçar i familjes Gjoka.

Ata ishin viktima të shpërthimit të gazit të ndodhur në hotelin në pronësi të tyre në Velipojë më 4 korrik 2021.

Shpërthimi iu ka shkaktuar plagë të rënda dhe janë dërguar për mjekim të specializuar në Itali, por nuk kanë arritën dot të mbijetonin./oranews