Setien flet për të dy lojtarët

Setien flet për të dy lojtarët

Trajneri i Barcelonës, Quique Setien po diskuton rreth transfereve në ekip. I pyetur se cilin nga lojtarët e do, Neymarin apo Lautaro Martinez, dhe cili do të preferonte që të vinte në Barcelonë, ai u përgjigj të dy.

“Të dy nga ta, ata janë lojtarë të mirë. Të gjithë janë lojtarë të mrekullueshëm, si mund të mos më pëlqejnë. Neymar është një nga ta, por meqë gjërat janë siç janë, duhet të shqyrtojmë se çka është e mundur dhe çka jo. E dini që lojtarët kushtojnë shumë, prandaj nuk është e lehtë t’i marrim.”, u shpreh ai./21Media