Grimeri i njohur transformohet në femër

Grimeri i njohur transformohet në femër

Grimeri i njohur shqiptar, Arbër Bytyqi, falë grimit ka transformuar sot veten dhe ka habitur të gjithë me rezultatin.

Në videon të cilën e ka publikuar në “TikTok”, grimeri shfaqet me një grim me nuancat e ngjyrës vjollce si dhe me një paruke poashtu ngjyrë vjollce.

“Arba është kthyer”, ka shkruar Arbër Bytyqi krahas videos.

@arber_bytyqi_muaArba is back💜 ##fyp ##makeuptransformation

♬ CEO of beauty mode – markymarx


Grimeri edhe për Halloween pati bërë një transformim që ka marr vëmendje të madhe./21Media