Tre të lënduar në një aksident në Prishtinë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Tre persona janë lënduar në një aksident trafiku i cili ka ndodhur sot rreth orës 8:30 në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë.

Rasti është bërë i ditur për portalin rtv21.tv nga zëdhënësi i policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

Ai po ashtu ka treguar se në aksident kanë qenë të përfshria dy automjetem ndërsa ka njoftuar se njësia rajonale e trafikut ka dale në vendin e ngjarjes dhe po punon për  gjetjen e shkaqeve që kanë sjellë deri te ky aksident./21Media