Njihuni me këto pesë trende

Njihuni me këto pesë trende

Moda dita ditës po bëhet më e thjeshtë dhe më natyrale. Ju nuk keni nevojë të keni vetulla të përsosura ose qerpikë falso. Mjafton të bëni atë që ndjeni dhe do të rrezatoni bukuri tek të tjerët dhe këtë e dëshmojnë edhe blogeret e njohura, përcjell rtv21.tv.

“Bright Side” ka renditur pesë trendet e bukurisë që ndjekin këto blogere, të cilat nuk dështojnë asnjëherë të mahnisin me veprimet që bëjnë./21Media

Këto janë pesë trendet e bukurisë që ndjekin blogeret e njohura:

Nuk ka formë perfekte për vetullat

nikki.JPG

Lyjini flokët ashtu si ndjeheni

14009560-7B184754-89C5-4FDE-844F-675B961259A6-1562584339-728-fb2c2db673-1563211603.jpg

Balluke të shkurtra

14009760-6891661-c45565a2e17b4edb8f24bb3ed6b48b53175452bb-1500-1-1562662600-728-13e65b4aa7-1563211603.jpg

Flokë ngjyrë ari

fdgf.JPG

Kozmetikë e lagur

4566.JPG