Futboll, xhiroja e 4-të e Superligës së Kosovës

Futboll, xhiroja e 4-të e Superligës së Kosovës

Sot janë zhvilluar tri takime të xhiros së 4-të të Superligës së Kosovës në futboll dhe janë arritur këto rezultate: Llapi- Ballkani 1:3,Trepça 89- Prishtina 1:0 dhe Drita- Besa 3;1.

Takimi i parë i kësaj xhiroje ndërmjet Arbërisë e Feronikelit u zhvillua dje dhe u mbyll me rezultat të barabartë 0 me 0, kurse xhiroja përmbyllet nesër me përballjen ndërmjet Drenicës e Gjilanit.

Tani do të ndjekim kronikën që pasqyron golat nga tri takimet e ditës së sotme.(E pergaditi-Bajram SHALA)./21Media