Trepça e ka fituar Kupën e Kosovës në basketboll

Trepça e ka fituar Kupën e Kosovës në basketboll me rezultat 71:69 ndaj Sigal Prishtinës.

Trepça ishte në shumicën e kohës në avantazh.

Ishte një finale spektakolare dhe dramatike prej fillimit e deri në fund.

 

Back to top button