Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi sot në emisionin “1 kafe prej shpisë” në RTV21, zbuloi tri dëshirat e saj për vitin që po vjen.

Ana si dëshirë të parë e renditi liberalizimin e vizave, pastaj suksesin e saj dhe sa më shumë projekte por, nuk përjashtoi edhe një martesë të mundshme, shkruan rtv21.tv.

Ajo me shaka u shpreh se martesa është e mirë se ardhur, nëse veç është me personin e duhur.

“Pse e du” është projekti i fundit muzikor nga Ana Kabashi./21Media