Tuna duke shumë bukur

Tuna duke shumë bukur

Altuna Sejdiu- Tuna padyshim se është njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit shqiptar.

Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku tregohet aktive duke publikuar fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

34 vjeçarja, si çdo herë vëmendje ka rrëmbyer edhe me fotosesionin e fundit të cilin e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Ndryshe, “Amoni” është projekti i fundit muzikor që Tuna e ka publikuar më 29 tetor. Kënga ka arritur miliona klikime në Youtube./21Media