Çifti po duken mjaft bukur afër djalit

Çifti po duken mjaft bukur afër djalit

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu dhe partneri i saj Patris Berisha janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku, por edhe shumë të komentuar në mediat rozë.

Dashuria e tyre në vitin 2017 është  bekuar me një djalë, të cilin e kanë pagëyuar me emrin Tian.  Në profilet e tyre në rrjetet sociale që nga lindja e djalit nuk kanë munugar fotografi të bukura familjare.

Kështu së fundmi ka vepruar Patrisi, i cili në Instagramin e tij ka hedhur një imazh të bukur me Tunën dhe djalin e tyre.
Foto të cilën, çifti e kanë realizuar në Çikago, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, “Amoni” është projekti i fundit muzikor që Tuna e ka publikuar më 29 tetor. Kënga deri tani ka arritur mbi 1 milionë klikime në Youtube./21Media