Tuna befason sërish

Tuna befason sërish

Këngëtarja e njohur  Tuna Sejdi, është një nga femrat më atraktive të estradës shqiptare, përkundër se numëron shumë vite në skenë.

Projektet dhe paraqitjet e saja në skenë shpeshherë kanë qenë temë diskutimi në shoqëri. Tuna është ndër të paktat këngëtare që ka pasur guximin të prek pjesët intime gjatë performancave para publikut apo në videoklipet muzikore, shkruan rtv21.tv

Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e zhveshur, teksa ka mbuluar disa pjesë të trupit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Që nga publikimi i tyre 3 orë më parë, fotografitë janë pëlqyer nga mbi 10 mijë ndjekës të këngëtares nga Maqedonia.

Kujtojmë se Tuna tash e disa ditë është duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, së bashku me bashkëshortin dhe djalin e saj./21Media