Këngëtarja shfaqet atraktive

Këngëtarja shfaqet atraktive

Tuna Sejdiu emër ky i njohur për publikun shqipëtar vazhdimisht është pjesë e mediave roze. Përveç anës profesionale për Tunën shkruhet shumë edhe për jetën personale.

34-vjeçarja rrëmben vëmendje thuajse me secilin postim që ajo e bënë në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv

E veshur me një fustan të zi dhe me grim më të theksuar, Tuna duket duket tejet atraktive në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram.

“Nuk ma do zemra” titullohet projekti i fundit nga Tuna, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip e cila në kanalin Youtube ka arritur mbi 2 milionë klikime. /21Media