E lumtur pranë Patrisit dhe djalit të tyre

E lumtur pranë Patrisit dhe djalit të tyre

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu-Tuna, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar të showbiz-it vendor, shkruan rtv21.tv

Tuna e cila aktulisht ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, po shijon çdo moment që po kalon pranë Patrisit dhe djalit të tyre Tianit.

Në rrjetet sociale, Tuna dhe Patrisi ka ndarë me ndjekësit e tyre fotografi dhe video nga momentet që po kalojnë sëbashku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha) on

Ndryshe, “Amoni” është projekti i fundit muzikor që Tuna e ka publikuar më 29 tetor. Kënga ka arritur mbi një milion klikime në Youtube./21Media