Njihuni me gruan e vërtetë të "Tunçit"

Njihuni me gruan e vërtetë të “Tunçit”

Aktori Ozgun Çoban, i cili tek ne u bë i njohur me rolin e Tunçit , tani ai ka 31 vjet dhe është i martuar.
Aktori ka diplomuar në Universitetin Hacettepe në Ankara, përfundoi Akademinë e Teatrit dhe të Muzikës.

Pasi luajti role të ndryshme në Stamboll, ai u kthye në Ankara. Në vitin 2011 ai filloi të luante në serialin “Më fal” mirëpo ai u largu në vitin 2015, shkruan rtv21.tv.

Tunç është martuar para dy vitesh me Ayla Kara dhe duken mjaftë të lumtur së bashku duke postuar fotografi të ndryshme në rrjetet sociale me mbishkrime si: Kuptimi i jetës sime… mirë që je lindur, ne kemi gjetur njëri-tjetrin me të mira!!! Të dua.

Më poshtë mund të gjeni disa foto te çiftit./21Media